Forumul breslei Katana
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noi, prieteni, colegi... sub un nume de familie: Katana


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Discutii Libere

+18
kiya
BloodSeeker1
justm3
bea34
Cris
Raluca
Razyeello
Epic.still.alive
Moon Spell
ciupeadrian
Ruxx
Corvinus
Reznov
natyy
serbanel
Lahrir
woden
ladydeath
22 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 7]

51Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Vin Iul 30, 2010 8:47 pm

Reznov

Reznov

wOdEn a scris:Asa`i..au fost cam 30 si ceva printre care si eu Cool
Oricum nu ne`am facut de ras
bounce
frumoase cuvinte de incurajare

53Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Sam Aug 21, 2010 3:42 am

Reznov

Reznov

Astea ar fi un fel de armuri epice ?? sau o sa aiba drop din diferite box-uri Suspect ?

54Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Sam Aug 21, 2010 4:04 am

Lahrir

Lahrir

dupa cum se vede nu prea se da informatii....asa ca trebuie sa asteptam si sa vedem cum le vom face sau procura si cand vor fi.

55Discutii Libere - Pagina 3 Empty dragii mei Mier Aug 25, 2010 1:19 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

dupa cum stiti pt o perioada de 2 luni voi absenta ... probabil voi mai intra sa va salut dar un pic mai rar cam o data la saptamana sper Razz o sa imi fie dor mare de voi :* in locul meu vor ramane patrizii ... dar stiti asta ... cumatru, ares, just, adi si restul ..... trec repede 2 luni asa ca nu fiti suparat Razz si o sa revin Smile respectati regulile , si mai important decat asta respectati colegii pt orice problema puteti apela la domnii mentionati, va urez distractie placuta si cand ma voi intoarce sper sa va gasesc bine si mumosi ca intotdeauna:*
SPOR COLEGI!

https://katana.forum.st

56Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Mier Aug 25, 2010 1:22 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

poate gasesc forumul asta plin de muzica cand vin specific lui ares si lui epic ... ca va pap Laughing Razz spor !

https://katana.forum.st

57Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Vin Aug 27, 2010 11:25 pm

Moon Spell

Moon Spell

58Discutii Libere - Pagina 3 Empty mda... Dum Aug 29, 2010 2:46 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

pai se putea fara ciudate videoclipuri cu femei iesterice ? ca si videoclipul cu domnnitza dansatoare .... ma intreb cateodata de ce tii mortisi sa dai dovada de prost gust.... dar fie dat fiind ca este threadul cu discutii libere ce sa mai zic .... nu pot sa va inchid topicul .... sau pot ? hm .... am sa ma mai gandesc .... o rugaminte nu mai posta trasnai de astea decat doar daca este expres necesar ....
sper ca in breasla sa decurga totul asa cum trebuie ... regulile sa fie respectate .... si respectati si colegii .... in caz de discutii aprinse postati pe forum si cand voi vedea despre ce este vb voi lua masurila necesare aplanarii discutiei
in rest va doresc spor colegi si aveti grija de voi pupi mari la toata lumea

https://katana.forum.st

59Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Lun Aug 30, 2010 6:08 pm

Epic.still.alive

Epic.still.alive

Asa..sa imi prezint si eu caracterul..un sura magie neagra bunicel:)
Competente: Spiritul flacarii G1, Lovitura intunecata G3, Protectie intunecata M7, Sfera intunecata 9pct, Lovitura spiritului 1pct, Lovitura focului 1pct. Lupta de pe cal 6pct, Zdruncinare M1, Transformare M9, Combo 2pct, Conducere 1pct (esueaza Sun-zi la kg), Minerit 1pct, Limbi Chunjo 2pct, Limbi Jinno 4pct.
Iteme: Coif cetate +6
Platosa pt suflet +7 cu prot+3 si 2 slot-uri
Lama dinte de stafie +5 reint+4 sura+4 war+4, puterea vietii +8 si flexibilitate+2
Sabie luna plina+9 pag. medie 27% cu fatala si patrundere +3
Papuci de bronz+0 max pv+1000
Cercei de abanosi +9
Bratara de cupru+3 max pv+1000
Colier de ametist+4 max pv+1000
Scutul leului+8
Scut rotund negru+6 diavol 10%, esoterici6%, imun la necunostinta, vampiri 10%
Iteme pt viteza(noss): Platosa recviem +6 cu grabei+3, Cizme nimbus+6
Cam atat despre Epic...dupa cum bine stiti a ajuns la lvl 66 si aici se opreste totul..O sa mai intru din cand in cand la o poveste..doar atat:( Imi pare bine ca v-am cunoscut >Very Happy<

60Discutii Libere - Pagina 3 Empty Razboinicul meu Joi Sept 02, 2010 6:08 am

Moon Spell

Moon Spell

level 77 - G3 aura sabiei
M10 vartej
M9 iures
M6 izbitura

Nimfa +8 cu war+4 fatala+4 si sura +4 magnetica +7 cu fatala si patrunzatoare +3 si battle+8
Scut falcon+9 imun nec si cu 15% sansa de a bloca atacul corporal + alte 4 bonusuri
Scut leu+9 imun nec cu +12 puterea vietii 10% vampiri si 10% diavol +alte 2 bonusuri
Bratara lacrima cerului +8 cu 1500pv, 2% semiom, 5% patrunzatoare si alte 2 bonusuri
Colier de aur alb 2000pv
Otel +4 cu 1500pv 10% paguba abs de PV 10% 2 maini
Abanosi +9 cu 10% semiom 10% 2 maini si alte 3 bonusuri
papuci cu 1500 pv
coif cu 5 bonusuri din care 15% sansa de a evita atacul cu sageti
30 % reg PV 20% reg pm...mai multe
G4 la transformare...

61Discutii Libere - Pagina 3 Empty hm ..... Dum Oct 03, 2010 2:52 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

Dragii mei
de 2 saptamani tot vizitez forumul fara a mai observa vreun post din partea d-voastra ( in afara de ruxx care ii spun dine ai revenit si ii dau un pup mare ) ... ce faceti fratilor dormiti ???? de nu sunt eu sa va iau la intrebari stati ca mutu in lanul de porumb ..... mai veniti si voi cu idei... chestii care s-ar putea face o data ce ma intorc...
Cumatru cordial te rog, incepe adunarea de donatii ca este gata vacanta...
Ganditiva cum ajungeti la lvl 75 pt ca este o vrajitoare in v3 care are nevoie de atentiile noastre amoroase....
Vreau lista de bresle ( componenti inclusi) pt warr...
Pana atunci spor colegi ...

https://katana.forum.st

62Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Dum Oct 03, 2010 4:58 pm

Moon Spell

Moon Spell

Eu cu Just am vizitat vrajitoarea si calare si pe jos dar nu a fost impresionata de noi asa ca nu i-am facut mai nimic... la vrajitoare se merge in grup mai mare de 3 cu globuri din harta 2 si cu buff bun - dropul este ff bun si se merita dela PS la pietre+4 dar mai avem nevoie de nivele mari si Lahir nu vrea nici batut sa faca 75 eu ce sa-i fac?

Cat despre donatii propun suspendarea lor doar pt o vreme deoarece e criza ff mare, eu am 80kk datorie si sperante minime de rambursare in viitorul apropiat desi marfa de vanzare am ( 5 fms-uri 1 rib toate +9 )

S-a facut fierar si sunt foarte bukuros de asta dar cine mere la el?> eu am fost de 3 ori a spart tot Smile) si ia la bani de ma rupe Ma bukur ca este de arme deoarece se merita sa se dea + pe fms-uri deoarece riscul e mai mic decat la cel din oras ...dar totusi...

Acum Alchimist... ma uit in regat sunt Alchimisti peste tot si nu e scump sa mergem la ei - deci pragmatic vorbind nu se merita o investitie de 20kk pt un upgrade care nu aduce nici un venit... de cand am in "administrare" contul tau l-am lasat pe 0 sa vad cat se aduna de la fierar in 1 luna s-au strans 40k Smile))))) de la fierarul breslei...

In concluzie parerea mea este sa ne concentram sa aducem 3-4 jucatori de lvl mare, neaparat onorabili in acctiunile lor pe joc... Si as dori reply cu propuneri de jucatori de nivel mare ce merita "achizitionati" precum... Adriano (este un jucatotor cinstit ffff bine facut ca si caracter cu P-uri)

Astept reintoarcerea ta Lady deoarece eu nu am rabdarea necesara sa pt. a conduce o breasla (ex. WarGods unde eram singurul membru deoarece ma feream de responsabilitati Smile) )

63Discutii Libere - Pagina 3 Empty Finish :D Dum Oct 03, 2010 10:39 pm

Ruxx

Ruxx

Un mic filmulet facut de mine..Smile Se afla si Lahri pe acolo Very Happy https://www.youtube.com/watch?v=oMiVZ0sHt-k I love you

http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=451821256

64Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Lun Oct 04, 2010 3:53 pm

Lahrir

Lahrir

eeeeeeeeeeee e timpu sa scriu si eu aici.cumatra ce sati zic.....treaba e cam nasoala pe aici.a ajuns si criza pe metin:))ultimii bani care iam avut am dat pe licori pt v2.de donatii ce sa mai zic....lasam altchimistu alta data(sa treaca criza Razz ).acu eu incerc sa fac 75 numai sa vad daca fac.ares in ce gaura esti Shocked ,eu debea am putut sami achit datoria fata de tine si mia trebuit cateva zile,ce sa zic am carti si pietre am in inventar si nu le dau de cand am revenit.poate fac 75 si merem la harca=))......felicitari roxi pt munca adepusa la acest film nota 10+ cheers.o zi faina tuturor Smile

65Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Lun Oct 04, 2010 4:36 pm

Moon Spell

Moon Spell

Eu am 80kk datorii 20kk la bloodseeker si 60kk la lady, dar am vreo 5 fms-uri+9 1 rib + 9 2 nimfe+8 pietrate +4 2 skuturi de 61+9 imune la necunostinda .... ideea e ca daca vreau sa fac 80kk am ce vinde ... Lady inca nu vrea banii si bloodseeker am vb cu el inca nu are chef de joc Razz deci ma descurc Very Happy
Uite cumetre cum e in grota : https://www.youtube.com/watch?v=UBUkk1z0A5s Razz

66Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Lun Oct 04, 2010 4:39 pm

Moon Spell

Moon Spell

Ruxx a scris:Un mic filmulet facut de mine..Smile Se afla si Lahri pe acolo Very Happy https://www.youtube.com/watch?v=oMiVZ0sHt-k I love you

Frumos video... demon nu e numara printre preferatii mei de pe joc deoarece la war cu samuraii a zis : "eu ies ca sunteti prosti" desi in war cu anylas eram "fratii" lui... pai intr-o breasla se tin inpreuna si evenimente placute si crize si cele neplacute... Dar in rest e baiat fain Razz

67Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Vin Oct 08, 2010 2:14 am

Reznov

Reznov

Ce ne-am mai sincronizat Rolling Eyes , in timp ce voi incercati sa cresteti , faceti banuti Smile , eu am donat 50 % pentru a face breasla lvl 15 =)) Razz

PS: Mi s-a acrit de V2 Suspect

68Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Sam Oct 09, 2010 11:09 pm

Moon Spell

Moon Spell

Reznov.... donatiile se fac cu farmeri nu de pe caracterle principale Sad( saru'mana pt gest foarte frumos, dar nu mai dona de pe reznov... deoarece lvl 15 , 14 sau 18 tot pe acolo e... putem accepta acum mai multi membrii, dar nu prea sunt jucatori de nivel mare in care sa pot zice ca am incredere...

69Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Dum Oct 10, 2010 2:28 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

cand ma voi intoarce.... saptamana viitoare mai exact, prin sharmul irezistibil a lui lady voi incerca sa aduc cativa playeri care mi-au trezit interesul ... depinde de cat de afinat imi este spiritul politic... Razz unul dintre acesti playeri este adriano, sper sa il pot achizitiona, alt player care mi-a trezit interesul este regina... vedem ... oricum voi discuta noile achizitii cand voi ajunge la sedinta Razz Smile))) credeati ca scapati de ea?? Smile)) ghinion nu scapati Very Happy tre sa ma puneti in teme cu 2 luni de absenta Razz
cumatru ... fratitu ala al tau mai joaca ??? ca il vreau mare si pe el ... de asta am sa ma ocup cand ajung ... il vreau 75 Very Happy
spor colegi si nu mai este mult si ajung Razz

https://katana.forum.st

70Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Dum Oct 10, 2010 3:54 pm

Reznov

Reznov

Cu tot respectul , nu am donat de pe reznov , am donat de pe tiger Laughing

71Discutii Libere - Pagina 3 Empty :D Lun Oct 11, 2010 5:55 am

Razyeello

Razyeello

deja va e dor asa tare de mn:D....e semn bun:D.. Very Happy Razz


...cred k o sa revin sa joc k inainte..Very Happy...dak imi duceti asa tare lipsa:P

72Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Lun Oct 11, 2010 8:56 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

alinusuuuuuuuu :X:X:X:X prea mult ai absentat.... si inca cee dor ne este de tine , nu e katana la fel fara simpatica-ti figura de arcas pe acolo.... si cand vin adica saptamana viitoare cordial te rog sa muti posterioru lui x20x in v2.... am sa te ajut sa faci 75 cu ares..... cumattru din cate am inteles deja este pe drum Razz luam sub domeniu camera mare de ghiare si facem ordine si curatenie:D
asa cum se cuvine de altfel....Razz nevoie de tine arcasule:P parafrazand pe cumaru este o "harca" in v3 care are nevoie de alintarile noastre Very Happy

https://katana.forum.st

73Discutii Libere - Pagina 3 Empty Re: Discutii Libere Lun Oct 11, 2010 11:33 pm

Moon Spell

Moon Spell

si o facem si pe cris shamanca de 75 sa avem pe leac si accelerare in v3???? Very Happy

74Discutii Libere - Pagina 3 Empty :D Mar Oct 12, 2010 1:49 am

Razyeello

Razyeello

andree:D:X...

..ok atunci o sa ne apukm de treaba:P...>Very Happy<

75Discutii Libere - Pagina 3 Empty hm... Mar Oct 12, 2010 2:28 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

in legatura cu cris.... samanca pe leac....
eu daca doreste o fac 75... cu promisiunea din partea ei ca sta la lvl pana cand face cel putin g-uri la leac accelerare si chemarea fulgerului.... cris... daca ai prezent esra, din anylas, era ultima daca cand am vb cu ea, este singura samanca pe leac din regatul nostru, la lvl 66 avea g la leac si dadea pe grup, pv cu magia de peste 2k, dupa aceea alt saman pe leac in al nostru dulce regat este darck follow, care pe cand era la albastri la silence la un warr a rupt pe toti... asta pe cand eram eu la samuraii, accelerare la g, cu viteza colosala ca nimeni nu il prindea, dupa aceea leacul ... puteai sa dai in el pana iti iesea perii albi, si mai avea si chemarea lui fulgerica aia... si numai e trezeai cu un trasnet in frunte si fara viata.... tradus alegere buna de caracter ai facut si competente, carti ieftine si fff ieftine, si ma astept de la tine de te fac 75, sa faci g-urile si sa cauti iteme cu multa int, la un war si un duel si grota ai sa faci cordial ravagii... dand clasa la toti Smile dar intradevar pana ajungi aici depinzi fff mult de grup si breasla, dar nu iti face griji ca merita...
alinusuuuuuu meuuuuuuuu :X:X:X:X vaiiii dar cum se face ca 2 zile consecutiv iti aud glasucioru ? Very Happy
ma bucur extrem de mult ca te-ai intors... u are still thew best :X ne punem pe treaba la 75 cand ajung acasa? Very Happy
scuza-ti greselile... tastatura este de asa natura ca amm tendinta sa o arunc pe geam ....Smile

https://katana.forum.st

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 7]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum