Forumul breslei Katana
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noi, prieteni, colegi... sub un nume de familie: Katana


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Discutii Libere

+18
kiya
BloodSeeker1
justm3
bea34
Cris
Raluca
Razyeello
Epic.still.alive
Moon Spell
ciupeadrian
Ruxx
Corvinus
Reznov
natyy
serbanel
Lahrir
woden
ladydeath
22 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 6 din 7]

126Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Lun Noi 22, 2010 7:35 pm

Reznov

Reznov

Moon Spell a scris:Sad( imi pare rau sa aud asta oricum mai discutam cand ai sa mai fi pe cont...multi pupici

Fun: https://www.youtube.com/watch?v=CQo2FJPLeQk

Stiri: Aseara x20x SoulSurvivior si cu subsemnatul am cunoscut furia marelui zeu hermafrodit al metinului ARCULET Smile)

Trebuie sa ne consolidam ca breasla sa putem face ceva de genul : https://www.youtube.com/watch?v=01BQwAHc75Y&feature=related - sunt idei? ceva? ;Wink

Observ ca tinzi sa uiti amanuntele lucrurilor pe care le spui Smile , aici ne spuneai ca trebuie sa ne consolidam ca breasla si sa face ceva de genul , adica de genul unei adunaturi de isterici in v2 What a Face
Mereu in subintelesul fiecarei propozitii ne spui sa avem idei , dar aceste idei sa fie pe placul tau , vrei sa aducem oameni in breasla , bine aducem , insa tu vrei sa aducem in breasla o adunatura de mercenari eventual pentru 2-3 warruri sa vada toata lumea ce puternica e Katana ( respectiv warr-ul cu Anylas si Samurai ) nici de cum prieteni.
Nu inteleg ce ai vrut sa spui cu :


IN CONCLUZIE: Avem nevoie de oameni intr-o breasla de oameni si REZNOV cred ca ar fi cel mai bucuros daca am gasi pe cineva nou pentru breasla pe care sa-l numeasca prieten

Ti se pare ca duc lipsa de prieteni ?

Ti se pare normal sa iei jocul acesta in serios .

Ca sa deschid asa o mica paranteza ( Cunosc o persoana care intamplator locuieste in acelasi oras cu mine , care a renuntat la un cont destul de frumos si muncit , este vorba de MadMan , de pe server Lupus daca te intereseaza... din tot ce a avut pe el a lasat doar arma si armura respectiv : Triton + 7 si otel +9 si a fost vandut cu 300 euro si 1200 de MD, well motivul este cat se poate de simplu , s-a plictisit si asteapta server 12 ) deci in concluzie sunt si oameni care joaca doar 4FUN si au realizat ceva pe joc dar doar de distractie , unii dintre noi poate avem si o viata sociala ( sti tu ... lucruri care te intereseaza mai mult in viata de cat un joc ) , in fine , nu mai incerca sa ma caracterizezi din zbor , nici o problema , nu iti plac ideile mele , nu o sa mai postez pentru tine .

Succes in a iti gasi prieteni schizofrenici cu aceasta pofta de a fi "Zeii Razboiului" pe metin 2

PS: Blondix este "fata faina " doar in joc , si la propriu si la figurat fiindca de fapt este un baiat in spatele calculatorului
Wink Arrow Arrow

127Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Mier Noi 24, 2010 1:25 am

Moon Spell

Moon Spell

1. Razz Adunatura de isterici = metin2 = joc (nu toti stam la pescuit toata ziua. Ma intreb daca MadMan a facut triton +7 din banii de scoici vandute Neutral )

2. Bila neagra pt. viata sociala a mea 80% din cat il vezi pe Ares online e lady pe cont... oops
Embarassed si o vreme a fost BloodSeeker si cred ca sunt unul dintre cei ce sta putin pe acest joc (din diferite motive)

3. Idei care sa imi fie pe plac... nu e breasla mea sa fiu eu cel ce judeca ideile voastre, daca te uiti la membrii ei eu-s membru nu cavaler ca tine ... Embarassed deci ...ierarhic vorbind imi esti sef (daca ar exista sefi in katana) - (si ca sa nu interpretezi gresit, spun ca nu sunt sefi deoarece toti suntem egali indiferent de rang nivel sau indeletnicire (pescar sau razboinic)

4. Nu stiu cati prieteni ai pe joc, dar probabil ai mai multi decat mine si totusi cred a te-ai bucura daca ai gasi cu 1 mai mult decat ai...

5. "Ti se pare normal sa iei jocul acesta in serios "
Da, atat cat trebuie sa fiu de serios in a juca orice joc cu placere ...

6. Succes in a iti gasi prieteni schizofrenici cu aceasta pofta de a fi "Zeii Razboiului" pe metin 2
Multumesc, pentru urarea de a-mi gasi prieteni, dar sper sa nu fie suferinzi de nici o boala psihica Smile

7. Genul lui Blondix sau al tau nu ma intereseaza atat timp cat este un om de omenie mie imi este suficient... promit solemn sa nu-mi caut partenera de "fapte mari" pe joc Smile))

PS.1 Spre final simt nevoia de a ma explica de e am postat acel clip cu omuleti "isterici" care joaca un joc in care exista dispute sub forma de lupta:
Cand a avut Katana probleme in v2 (Justm3 x20x Forseti vikor AresEnyalius ) eu personal nu am avut pe cine sa chem, dar am fost impresionat de "adversarii" nostrii care s-au adunat pentru a se juta reciproc ...intr-un joc (repet cuvantul joc , poate sesizezi luciditatea cu care reusesc sa fac diferenta dintre joc si realitate)

PS.2 "bine aducem , insa tu vrei sa aducem in breasla o adunatura de mercenari eventual pentru 2-3 warruri sa vada toata lumea ce puternica e Katana ( respectiv warr-ul cu Anylas si Samurai ) nici de cum prieteni."
Hai nu serios... deci tu stii mai bine ce vreau eu decat "marele eu" am sa te chem la mine sa imi zici cu ce tricou sa stau in casa bej sau crem

Shocked Daca eu vroiam renume pe joc sau sa fac parte dintr-o breasla de mercenari alegeam Anylas, Ronin sau samurai... Katana e primea mea breasla din care fac parte ca membru (in WarGods eram lider) am fost invitat si in Anylas ( de karyna personal) si Ronin ( de papy) si Samurai ( de kyru) si am acceptat sa intru la voi dupa ce am vorbit cu Lahir o perioada destul de lunga .. el este "vinovat" ca am ajuns eu in katana ... Ceea ce vreau eu pentru katana e sa fie o breasla mareata in care sa fie doar oameni cu bun simt nicidecum schizofrenici ... vreau ca atunci cand jucatori din TopTen au "fiori de scandal " si vad katana sa se gandeasca de 2 ori , vreau ca atunci cand sunt chemat sa ajut sa fiu capabil sa ajut ...
Personal cred ca am ajutat in breasla mai mult decat am cerut sa fiu ajutat, in special nivelele mici, am incercat pe cat posibil sa evit orice cearta cu oricine... nu am jignit pe nimeni si de cand am intrat in breasla, pana acu, am reprezentat onorabil ... Eu cred ca ma confunzi cu cineva pe care poi sa-l faci prin vorbe... e anunt ca orice actiune a mea in viata , pe joc, oriunde e bine gandita si onorabla...
IN CONCLUZIE: oricat ai incerca sa pari o victima , in acest context esti agresor, cat despre "nu iti plac ideile mele , nu o sa mai postez pentru tine" te rog sa imi arati o ideea a ta care nu mi-a placut... poate ai halucinatii schizofrenice...
Nu ai dat nici o idee ... doar ai raspuns ca: "nu sunt idei" deci dragul meu, te rog frumos, mai intai vii cu o idee apoi "strange-ma de gat" ca ti le-as refuza... Si dupa ce (sa zicem ca le refuz) gandeste-te asa: IN BRASLA KATANA TU AI RANG SUPERIOR, iar eu nu voi fi NICIODATA genul de om care sa iti impuna tie un mod de gandire... Iti respect decizia ta (proprie si personala) de a sta pasiv si dea te complace cu statutul breslei, dar lasa, te rog, drept si mie de opinie ... buna sau rea , iar daca nu vrei sa lasi o sa ma lasi fara sa vrei deoarece sunt un om ce gandeste liber.
Cafapt divers daca tu faci o afirmatie (oricare) si eu te intreb "de ce...?" e doar pentru a-mi argumenta si solicit argumente (daca esti ingaduitor de a le acorda) nu pentru a te pune la zid ci pentru a fi sigur ca am inteles corect ceea ce afirmi

Si sa te lamuresc si cu numele AresEnyalius: nu ma vad o zeitate Smile)) am si zis: "Nu ma auto intitulez razboinic , personal ma consider un jucator slab pe acest joc care se bazeaza doar pe bonusurile itemelor sale" e un nume oarecare ...
BloodSeeker1 ce ar insemna? un sadic ce cauta sange?
LadyDeath ce sa fie oare? Andreea se crede moartea? What a Face
Justm3 oare sa fie atat de "egosist" incat sa conteze doar el?
Forseti sa fie o zana? etc.
sunt simple nume de caracter... primul meu caracter a avut numele Therion (imi placea cum suna si este numele unei formatii rock) al doilea caracter a fost o razboinica Theli (theli e un album al formatiei therion si am ales caracter de fata deoarece "theli" a parut mai feminin ) Apoi AresEnyalius , si ultimul RoyalBlood (caracter sters)


Sper ca am lamurit si pot posta mai departe ideile mele de care puteti tine sau nu cont.

128Discutii Libere - Pagina 6 Empty :| Mier Noi 24, 2010 2:37 am

ladydeath

ladydeath
Admin

Reznov,dupa cum, chiar tu spuneai nu cunosti playerul din fata monitorului, si ce fel de persoana este, in realitate, din acest motiv te rog sa te feresti in a judeca viata sociala a unor oameni.
De ce a fost infiintata Katana?.... Va mai aduceti aminte? care este scopul acestei bresle?... daca ati uitat, va aduc aminte... Katana a fost infiintata ca antiteza la celelalte bresle, formate din indeea de suprematie indiferent de costuri, lasand uitat bunul simt.
Cursul firesc al fiecarui proiect este evolutia, si in acest context este necesar ca breasla sa urce pe trepte superioare, fara a pierde ideea de la care a prins fiinta.
Reznov, nu e nimic rau in a cauta noi fete printre membrii breslei, dimpotriva, si toate noile achizitii ale breslei for fi atent evaluate (din punct de vedere caracterial).
Exista un thread in acest forum explicit pt idei noi pentru dezvoltarea breslei, si ce se intampla cu el ? bate vantul... dupa ce postati idei noi acolo, breasla are niste patritzi. Ei si doar ei sunt in masura sa accepte noile idei, pana atunci sunt discutii libere (ciorne).

https://katana.forum.st

129Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Mier Noi 24, 2010 8:24 pm

Reznov

Reznov

Moon Spell a scris:1. Razz Adunatura de isterici = metin2 = joc (nu toti stam la pescuit toata ziua. Ma intreb daca MadMan a facut triton +7 din banii de scoici vandute Neutral )

2. Bila neagra pt. viata sociala a mea 80% din cat il vezi pe Ares online e lady pe cont... oops
Embarassed si o vreme a fost BloodSeeker si cred ca sunt unul dintre cei ce sta putin pe acest joc (din diferite motive)

3. Idei care sa imi fie pe plac... nu e breasla mea sa fiu eu cel ce judeca ideile
voastre, daca te uiti la membrii ei eu-s membru nu cavaler ca tine ... Embarassed deci ...ierarhic vorbind imi esti sef (daca ar exista sefi in katana) - (si ca sa nu interpretezi gresit, spun ca nu sunt sefi deoarece toti suntem egali indiferent de rang nivel sau indeletnicire (pescar sau razboinic)

4. Nu stiu cati prieteni ai pe joc, dar probabil ai mai multi decat mine si totusi cred a te-ai bucura daca ai gasi cu 1 mai mult decat ai...

5. "Ti se pare normal sa iei jocul acesta in serios "
Da, atat cat trebuie sa fiu de serios in a juca orice joc cu placere ...

6. Succes in a iti gasi prieteni schizofrenici cu aceasta pofta de a fi "Zeii Razboiului" pe metin 2
Multumesc, pentru urarea de a-mi gasi prieteni, dar sper sa nu fie suferinzi de nici o boala psihica Smile

7. Genul lui Blondix sau al tau nu ma intereseaza atat timp cat este un om de omenie mie imi este suficient... promit solemn sa nu-mi caut partenera de "fapte mari" pe joc Smile))

PS.1 Spre final simt nevoia de a ma explica de e am postat acel clip cu omuleti "isterici" care joaca un joc in care exista dispute sub forma de lupta:
Cand a avut Katana probleme in v2 (Justm3 x20x Forseti vikor AresEnyalius ) eu personal nu am avut pe cine sa chem, dar am fost impresionat de "adversarii" nostrii care s-au adunat pentru a se juta reciproc ...intr-un joc (repet cuvantul joc , poate sesizezi luciditatea cu care reusesc sa fac diferenta dintre joc si realitate)

PS.2 "bine aducem , insa tu vrei sa aducem in breasla o adunatura de mercenari eventual pentru 2-3 warruri sa vada toata lumea ce puternica e Katana ( respectiv warr-ul cu Anylas si Samurai ) nici de cum prieteni."
Hai nu serios... deci tu stii mai bine ce vreau eu decat "marele eu" am sa te chem la mine sa imi zici cu ce tricou sa stau in casa bej sau crem

Shocked Daca eu vroiam renume pe joc sau sa fac parte dintr-o breasla de mercenari alegeam Anylas, Ronin sau samurai... Katana e primea mea breasla din care fac parte ca membru (in WarGods eram lider) am fost invitat si in Anylas ( de karyna personal) si Ronin ( de papy) si Samurai ( de kyru) si am acceptat sa intru la voi dupa ce am vorbit cu Lahir o perioada destul de lunga .. el este "vinovat" ca am ajuns eu in katana ... Ceea ce vreau eu pentru katana e sa fie o breasla mareata in care sa fie doar oameni cu bun simt nicidecum schizofrenici ... vreau ca atunci cand jucatori din TopTen au "fiori de scandal " si vad katana sa se gandeasca de 2 ori , vreau ca atunci cand sunt chemat sa ajut sa fiu capabil sa ajut ...
Personal cred ca am ajutat in breasla mai mult decat am cerut sa fiu ajutat, in special nivelele mici, am incercat pe cat posibil sa evit orice cearta cu oricine... nu am jignit pe nimeni si de cand am intrat in breasla, pana acu, am reprezentat onorabil ... Eu cred ca ma confunzi cu cineva pe care poi sa-l faci prin vorbe... e anunt ca orice actiune a mea in viata , pe joc, oriunde e bine gandita si onorabla...
IN CONCLUZIE: oricat ai incerca sa pari o victima , in acest context esti agresor, cat despre "nu iti plac ideile mele , nu o sa mai postez pentru tine" te rog sa imi arati o ideea a ta care nu mi-a placut... poate ai halucinatii schizofrenice...
Nu ai dat nici o idee ... doar ai raspuns ca: "nu sunt idei" deci dragul meu, te rog frumos, mai intai vii cu o idee apoi "strange-ma de gat" ca ti le-as refuza... Si dupa ce (sa zicem ca le refuz) gandeste-te asa: IN BRASLA KATANA TU AI RANG SUPERIOR, iar eu nu voi fi NICIODATA genul de om care sa iti impuna tie un mod de gandire... Iti respect decizia ta (proprie si personala) de a sta pasiv si dea te complace cu statutul breslei, dar lasa, te rog, drept si mie de opinie ... buna sau rea , iar daca nu vrei sa lasi o sa ma lasi fara sa vrei deoarece sunt un om ce gandeste liber.
Cafapt divers daca tu faci o afirmatie (oricare) si eu te intreb "de ce...?" e doar pentru a-mi argumenta si solicit argumente (daca esti ingaduitor de a le acorda) nu pentru a te pune la zid ci pentru a fi sigur ca am inteles corect ceea ce afirmi

Si sa te lamuresc si cu numele AresEnyalius: nu ma vad o zeitate Smile)) am si zis: "Nu ma auto intitulez razboinic , personal ma consider un jucator slab pe acest joc care se bazeaza doar pe bonusurile itemelor sale" e un nume oarecare ...
BloodSeeker1 ce ar insemna? un sadic ce cauta sange?
LadyDeath ce sa fie oare? Andreea se crede moartea? What a Face
Justm3 oare sa fie atat de "egosist" incat sa conteze doar el?
Forseti sa fie o zana? etc.
sunt simple nume de caracter... primul meu caracter a avut numele Therion (imi placea cum suna si este numele unei formatii rock) al doilea caracter a fost o razboinica Theli (theli e un album al formatiei therion si am ales caracter de fata deoarece "theli" a parut mai feminin ) Apoi AresEnyalius , si ultimul RoyalBlood (caracter sters)


Sper ca am lamurit si pot posta mai departe ideile mele de care puteti tine sau nu cont.

Bejul si galbenul se poarta anul acesta deci nu mai trebuie sa ma inviti la tine acasa , poti sta intr-un tricou bej.

130Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Joi Noi 25, 2010 11:08 pm

Moon Spell

Moon Spell

Am facut un fel de logo pentru breasla... astept pareri Razz

Discutii Libere - Pagina 6 Logoxm



Ultima editare efectuata de catre Moon Spell in Dum Dec 12, 2010 8:53 pm, editata de 1 ori

131Discutii Libere - Pagina 6 Empty :D Vin Noi 26, 2010 9:47 pm

Cris

Cris

Tare :>

132Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Sam Noi 27, 2010 11:10 am

BloodSeeker1

BloodSeeker1

E domeniul tau.. trebuie sa stii deastea =)))

133Discutii Libere - Pagina 6 Empty :) Dum Noi 28, 2010 5:09 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

poti sa faci mai bine, stiu ca poti asa ca dai batai Very Happy

https://katana.forum.st

134Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Mier Dec 01, 2010 7:07 pm

BloodSeeker1

BloodSeeker1

Lenea e mare =))

135Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Mier Dec 15, 2010 12:30 am

kiya

kiya

e prea simplu Embarassed hai mai incearca putin, cum zice si andreea "poti mai mult" bounce

http://kcarla.blogspot.com

136Discutii Libere - Pagina 6 Empty Iata-ma-s si eu Joi Dec 16, 2010 1:29 am

stefane

stefane

Salutare. Doresc sa va anunt ca in joc pot intra doar vineri dupa 19.00, si deja sambata si duminica pina la masa...deoarece am anii grei de universitate... De la sala de calculatoare unde internetul e gratis nu pot sa joc ca am incercat, imi da o eroare ceva d ela torrent. Dar eo forumul breslei pot sa stau Smile

dupa cum ma cunoasteti sunt stefane. Iata caracterul meu in prezent pe 15.12.2010:

Nume: stefane
Levelul: 56
Caracterul: Razboinic corporal
Magii:
Aura Sabiei - M6 (momentan doar in aura si bag totul)
Iures - M7 (ce pica din metin citesc)
Vartejul Sabiei - M4 (ce pica din metine citesc)
Izbitura - 3 pct
Incizie - 1 pct
Chemarea calului- 60%
Transformare - 19 pct
Minerit - 5 pct
Combo - 2 pct

Itemele:
FMS +7 cu med.36 Fatala+4 si Anti war+4
Dragon +8 (bonus +30 valoarea atacului) graba+3 prot +3
Aur +2 (bonus Aparare Sabiei 10%) graba+3 prot+3 (ideie nu am de sa il fac ori ba)
Coif de Fier +9
Bratara de argint +9
Pentagon +4 cu Imun la necunostinta
Scut rotund negru +6 (pt crescut)
Colier cu 500 PV
Cercei Lacrima Cerului +4 (5% semi-om)
Bratara Lacrima Cerului +4
Papuci+6 lvl 47 cu 800 PV

(acum strang la 19-20kk pentru abanosi +9)

Pentru duel am am 45% aparare 2 mani pe 4 iteme ce nu leam mai descris

si rog sa mi se dea un sfat, ce sa fac mai departe: Strang yangi de un DGA+9, sau fac aur in +6 ?

137Discutii Libere - Pagina 6 Empty ingeras :* Joi Dec 16, 2010 6:58 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

Dupa cum stii nu sunt corp... dar dat fiind cantitatea de timp care mi-o petrec pe caracterul lui Ares am invatat si eu ceva ceva despre aceasta specie de razboinik...
Unul din marele dezavantaje pe care il au corp este lipsa de aparare la crescut (asta si din cauza iuresului) dar care poate fi compensata cu mult (foarte mult) pv.
Sfatul meu personal (oricum probabil Ares o sa te inunde cu sfaturisi pro si contra de o sa te zapaceasca de cap) este sa incerci sa aduni pe iteme cat mai mult pv.
Pana la lvl 61 cand ai sa poti lua dga-ul nu mai este mult, si la magii stai destul de bine pt a urca acolo (la 61 mai este si scutul -falcon,sura,ninja ,saman- pecare trebuie sa il faci sau sa il cumperi).
Mai mult illas pe Ares sa iti zica dat fiind ca este domeniul lui de activitate Razz
spor colegi! si primiti cu colinda? santa bounce

https://katana.forum.st

138Discutii Libere - Pagina 6 Empty Discutii Libere Vin Feb 25, 2011 1:45 am

Flashing

Flashing

Discutii Libere - Pagina 6 Utwjisqod6tkryb0brf8

Am facut si eu un logo al breslei ..:-D ,Sper sa va placa Very Happy
Va Host'ez si PSD'ul daca vreti sa editati ceva la imagine Wink

139Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Vin Feb 25, 2011 3:44 am

Moon Spell

Moon Spell

Si am facut si otravita +9 (sa ma laud) Smile) ....

Discutii Libere - Pagina 6 Otravita9.th

140Discutii Libere - Pagina 6 Empty Discutii Libere Vin Feb 25, 2011 4:20 am

Flashing

Flashing

Ma ares acum trebuie sa bagi bani pentru pergamente dinalea de scos cioburi..Very Happy

141Discutii Libere - Pagina 6 Empty Discutii Libere Vin Feb 25, 2011 6:00 am

Flashing

Flashing

https://www.youtube.com/watch?v=oJOWdk3v-WA

Un caracter Bun Chiar foarte bun as putea zice...

Dar persoana care joaca pe caracter lasa de dorit...

142Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Vin Feb 25, 2011 6:00 am

Moon Spell

Moon Spell

Smile am spart 6 war+4 si 1 monstrii+4 Razz si tot 2 cioburi are Sad(((( dar macar dau 2k+ la metine Very Happy
Inger fa 61 si tine dga Smile ... in rest multa bafta caracter bun :*

145Discutii Libere - Pagina 6 Empty .. Mier Apr 06, 2011 9:45 pm

Razyeello

Razyeello

of of mai mai:D...Ioana:D..:X Very Happy bounce Laughing

146Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Mier Mai 04, 2011 9:48 pm

robert746

robert746

Ioana Very Happy...febletea lu nenea Alin Smile)

147Discutii Libere - Pagina 6 Empty .. Joi Mai 05, 2011 12:30 am

Razyeello

Razyeello

:"> Embarassed

148Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Vin Mai 06, 2011 11:16 pm

robert746

robert746

Eu am bagat 9 war+4 in arc pana in prezent si nu am war pe el Smile) si 4 reint+4 Very Happy asa ca nu te mai plange razvan Razz

149Discutii Libere - Pagina 6 Empty Re: Discutii Libere Vin Mai 13, 2011 2:27 am

Flashing

Flashing

150Discutii Libere - Pagina 6 Empty Discutii Libere Mar Iul 12, 2011 6:25 pm

Flashing

Flashing

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 6 din 7]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum