Forumul breslei Katana
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noi, prieteni, colegi... sub un nume de familie: Katana


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Noutati si informatii

+10
natyy
justm3
Raluca
robert746
Ruxx
Moon Spell
BloodSeeker1
Reznov
serbanel
ladydeath
14 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

76Noutati si informatii - Pagina 4 Empty Noutati Vin Apr 29, 2011 5:05 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

Tin sa va anunt ca are loc intre Katana si INFERN de la blue o alianta de tolerare si ajutor reciproc atunci cand se poate .... Sper sa reusiti sa puneti deoparte conflictele... greu se ajunge la o alinata de genul acesta.
Alt anunt la fel de important: conflictul dintre crystybun si dronbun pare ca s-a mai aplanat dupa discutia care am avut-o cu dansii.... ( in schimb dat fiind reputatia lor nu stiu cat o sa dureze, oricum pana cand nu il papa pe unu dintre ei tastatura ....nu atacam neprovocati... de se intampla sa fim provocati .. asta e)

https://katana.forum.st

77Noutati si informatii - Pagina 4 Empty O idee care sper sa va placa Mier Mai 25, 2011 4:12 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

am observat-o la breasla INFERN, pt o mai buna comunicare stau toti din breasla ( sau cati sunt on ) in conferinta pe Skype ....
Nu credeti ca ar fi frumos sa stam si noi ?
daca sunt amatori id-ul meu si a lui ares de skype este :
horobetrazvanstefan asa poate eliminam neintelegerile pe fond " unde esti " " ch 3 dt ... dar nu se vede pe breasla"
sau si mai tragic ..." ajutor ... si nimeni nu vede"
in direct vorbit pe skype .... se pot discuta si mai multe , in limitele bunului simt ca de obicei Razz
ganditi-va si sper sa discutam asta la momentul oportun
v-am pupacit si spor colegi !

https://katana.forum.st

78Noutati si informatii - Pagina 4 Empty Re: Noutati si informatii Mier Iun 01, 2011 2:32 pm

robert746

robert746

Nu inteleg ce fel de alianta avem cu INFERN ...
Jucatorul Podolski(sura bm de 77) a incercat in repetate randuri sa ne scoata din camera in V2(pe mine si pe AshMore),iar ori de cate ori avem probleme cu albastrii,acest individ vine in ajutorul albastrilor(fie el DT sau V2).
Poate se poate rezolva aceasta probleme cu MAI MARII bleslei INFERN.

Nu am vrut sa ma bat cu el,stiind de aceasta alianta si am incercat sa vorbesc cu el,insa nu e dispus la o discutie(nivelul sau intelectual probabil il impiedica).

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum