Forumul breslei Katana
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noi, prieteni, colegi... sub un nume de familie: Katana


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Noutati si informatii

+10
natyy
justm3
Raluca
robert746
Ruxx
Moon Spell
BloodSeeker1
Reznov
serbanel
ladydeath
14 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 4]

51Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Mier Dec 15, 2010 1:38 am

natyy

natyy

hahahahahaha
l-am pus la treaba lol!

52Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Mier Dec 15, 2010 3:26 am

Moon Spell

Moon Spell

Fac la toti doar sa aveti rabdare Razz acum ..Raluka17 sper sa fi scris corect
PS La Lahrir am sa modific Razz
Noutati si informatii - Pagina 3 Raluk

53Noutati si informatii - Pagina 3 Empty uimit :) Joi Dec 16, 2010 12:58 am

stefane

stefane

Naty, daca Andreea are pozele reiese ca le-ai dat si pe ale mele... Ares, o mare rugaminte, este o poza unde eu si naty suntem impreuna activandune magiile. Te rog aia medifico de ai pozibilitate + o poza unde sunt in profil Very Happy, sau dau niste poze noi de e nevoie... Mersi mult.

54Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Joi Dec 16, 2010 1:16 am

Moon Spell

Moon Spell

Pozele ce au transparente nu pot fi decupate si puse pe alt fundal deoarece se vede prea mare diferenta ... de asta am facut eu print screen persoanelor carora le-am schimbat fundalul Razz ... Daca aveti 1 poza cu transparente tot ce pot face e (ca in cazul lui Lahrir) sa pun altceva sa umblu la contraste etc...
CarpeDiem Razz
Noutati si informatii - Pagina 3 Carpei

55Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Joi Dec 16, 2010 2:45 am

Moon Spell

Moon Spell


Noutati si informatii - Pagina 3 Kiya

56Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Azi ultimile imagini Vin Dec 24, 2010 9:41 pm

Moon Spell

Moon Spell

Raluka trebuie sa iti refac imaginea de prezentareda-mi buzz pe mess cand intrii pe joc

Acum Cris:

Noutati si informatii - Pagina 3 Crisnq

57Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Vin Dec 24, 2010 9:51 pm

Moon Spell

Moon Spell

Fundal de incepun + sfarsit ...

Noutati si informatii - Pagina 3 Fundal

58Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Vin Dec 24, 2010 10:23 pm

Moon Spell

Moon Spell

Epic

Noutati si informatii - Pagina 3 Epicr

59Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Joi Dec 30, 2010 6:14 pm

Moon Spell

Moon Spell

Raluka17 corectat Smile... urmeaza yuki just perseu naty furio new hope ... cine mai vrea sa lase print screen fara transparente de la vraji aici pana 31.12.2010 ora 13.00

Noutati si informatii - Pagina 3 Raluk

60Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Joi Dec 30, 2010 6:41 pm

Moon Spell

Moon Spell


Noutati si informatii - Pagina 3 Yukld

61Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Joi Dec 30, 2010 7:17 pm

Moon Spell

Moon Spell

un furryo vulcanic de furios Smile)

Noutati si informatii - Pagina 3 Furi

62Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Joi Dec 30, 2010 8:36 pm

Moon Spell

Moon Spell

Ares :-"

Noutati si informatii - Pagina 3 Arespz

63Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Joi Dec 30, 2010 8:40 pm

Moon Spell

Moon Spell

Am nevoie de imagini apropiate cu Stelea, Justm3, NEWHOPE, (Perseu daca vrea o alta pozitie decat cele postate), Naty88 , Stefane (Naty imaginile de la lady au transparente si nu pot fi decupate ...) cerinte : caracterul sa fie cat mai mare ca dimensiune sa poata fi decupat si sa nu fie acoperit de transparente de la magii Smile le astept maina maine 31.12.2010 ora 13.00!!!!

64Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Joi Dec 30, 2010 11:03 pm

natyy

natyy

oki am sa i le dau lui lady pe mail Very Happy ca aici nush sa le pun Wink)

65Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Vin Dec 31, 2010 2:15 am

Moon Spell

Moon Spell

Naty...

Noutati si informatii - Pagina 3 Natkv

66Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Vin Dec 31, 2010 2:45 am

Moon Spell

Moon Spell

Stefane

Noutati si informatii - Pagina 3 Stefane

67Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Vin Dec 31, 2010 8:53 pm

natyy

natyy

multumim Embarassed cheers

68Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Vin Dec 31, 2010 11:27 pm

Moon Spell

Moon Spell

Noutati si informatii - Pagina 3 Justl



Noutati si informatii - Pagina 3 Stelea

Noutati si informatii - Pagina 3 Perseu

69Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Sam Ian 01, 2011 3:24 am

Reznov

Reznov

Well , ares. trebuie sa avem inscriptia Katana pe ele Shocked ?
Cand am postat eu poza nu se cerea Embarassed
Nu am alte printuri Rolling Eyes , asa ca am nevoie de acea inscriptia Katana .
A mea nu prea e apropiata ... insa e destul incat sa se observe un surica pe o iapa Razz

70Noutati si informatii - Pagina 3 Empty reznov Sam Ian 01, 2011 8:58 am

ladydeath

ladydeath
Admin

punem noi logo katanei pe foto... si fac odificarile de rigoare la film .. e gata dar nu a primit inca aprobarea pt colana sonora sper ca maine seara sa fie publicat complet(muzica inclusa) si voi face si modificarea de rigoare... inca o data scuzele mele La multi ani!

https://katana.forum.st

71Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Filmuletul Sam Ian 01, 2011 6:49 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

In sfarsit filmuletul breslei este gata ( sper)
Din motive de ...Drept de autor... si alte trasnai de genul asta domnul utube mi-a taiat piesa de rezistenta asta fiind coloana muzicala dar nu e bai Razz exista trilulilu ( dar aici calitatea imaginilor este cam dubioasa desi prefer personal sa ascult si muzica ce ne defineste Razz) pt aceasta am sa pun amandoua link-uri spre vizionarea capodoperei Kataneze Embarassed
Utube https://www.youtube.com/watch?v=_XJPal-pQ2Y
trilulilu: http://www.trilulilu.ro/MoonspellHR/5faba50a53ea6f
Vizionare Placuta! Smile

https://katana.forum.st

72Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Daca tot insistati ... Mier Ian 05, 2011 5:21 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

observ ca ideea de sedinta e de vro 2 zile prima pe forum ... ca discurs in breasla si etc .... Patrizii vor face o sedinta cat mai repede ( de preferat azi daca se poate ) avem de discutat cateva chestiute destul de importante ... rezultatele vor fi comunicate si pe breasla si pe forum (bine inteles aveti dreptul sa va puneti si voi parerea privind respectivele decizii:P)pana una alta .. Spor colegi:P

https://katana.forum.st

73Noutati si informatii - Pagina 3 Empty EVENT de primavara in breasla Mier Mar 30, 2011 6:24 am

Moon Spell

Moon Spell

EVENT de primavara in breasla

Aveti de ales intre 3 variante de a ne petrece o Duminica impreuna ca breasla:

1. o zi la run-uri in DT (sa facem vreo 4-5 ore de run-uri sa va urcati obiecte )

2. o zi la padure ( facut 1-2-3 grupe si mers dupa oteluri in padurea rosie 1 lider eu 1 lider justm3 1 lider hornetz poate va pica cu grupa oteluri Smile )

3. mergem toata breasla in invazie in alt regat sa luam bataie Smile)

Sau propuneti si voi... ideea e ca sa facem o activitate impreuna ca breasla sa ne cunoastem mai bine

Data desfasurari "event-ului" Duminica 3 aprilie 2011 orele 13.00
CH3 map1 adunarea excursionistilor. Smile

74Noutati si informatii - Pagina 3 Empty Re: Noutati si informatii Mier Mar 30, 2011 8:22 pm

Raluca

Raluca

cheers
Eu ma declar primul excursionist doritor Very Happy , indiferent de ce alegem.
Felicitari pt intiativa , asa mai "spargem" rutina de zi cu zi Smile

75Noutati si informatii - Pagina 3 Empty prima data cand scriu... :"> Joi Mar 31, 2011 3:38 pm

AngeIRo

AngeIRo

Abia astept aceasta activitate . As sugera sa mergem intr-o invazie la albasti sau la galbeni acolo se pot distra toti :X

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum