Forumul breslei Katana
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noi, prieteni, colegi... sub un nume de familie: Katana


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

ajutor de la GA

4 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1ajutor de la GA Empty ajutor de la GA Vin Dec 24, 2010 12:03 am

natyy

natyy

acum cateva zile ma jucam metin si pe la 4 dimineata am iesit ptr 10 min si cand m-am reconectat am vazut ca disparuse arma si caracterul era jos de pe cal,am intrat pe forum sa-i scriu unui GA,i-am explicat pe larg si va dau ceva din discutia cu el ca sa vedeti cat de mult va poate ajuta un GA Smile)

GA : Therion atunci el cine e?
EU : therion este un coleg de breasla,dar ce legatura are el in chestia asta ?
GA : Pai intreaba`l de sanatate , ce arma are
EU : therion are un rib cu paguba competentei 14 parca ,tot +9 ptr ca mi la dat astazi in jurul orei 10 :00 ca sa il incerc sa vad ce dmg dau cu atacul spiritului ,deci nu cred ca therion are vreo legatura.
repet,ribul a disparut in 10 min la ora 4:00 dimineata ,cu therion am vb la ora 10:00 cand ribul meu nu era !
cum se poate rezolva problema ?
GA nu a raspuns cateva ore buna si dau iar msj.

EU : cum putem sa facem sa se rezolve mai repede aceasta situatie ca stau cu un fms +7 care e ptr duel iar eu am nevoie de rib-ul meu ptr a merge la metine .....nu mi se pare corect sa dispara ca prin magie in 10 min ceva de pe caracter .
GA : Nu avem ce rezolva aici este problema , nu putem recupera iteme si GF nu acopera asta.
EU : bun si eu atunci daca bag bani reali in joc nu doar yang si timp pierdut si din cauza unei necunoscute erori pierd itemele ce fac ? raman cu ochii in soare?va spalati pe maine si gata ? nu este corect !!!! vreti sa aveti playeri ,sa joace lumea,sa isi bage bani REALI in joc si dispar obiectele din inventar si nu se face nimic? scuza-ma ca-ti spun dar stii cum se numeste asta ? bataie de joc ! stiu ca nu e vina ta dar presupun ca nu sunt prima si nici ultima care se plange de asa ceva ,de ce nu vb cu cineva de mai sus ??? va pierdeti jucatorii in felul asta ,eu una imi cam vine sa las metinul asta si stiu ca poate nu te intereseaza dar gandeste-te ca asa se duc cate unul care unul,pe rand !vreau sa-mi dai un nume de mai sus ,unde ma pot adresa ptr ca nu am sa las ca din cauza jocului sa se duca pe apa sambetei toata munca mea si daca nu ma crezi uita-te cati bani REALI am bagat in acest joc ! Astept reply cu cine mai pot vb ! Trebuie sa se rezolve intr-un fel sau altul ca nu sunt bataia de joc a nimanui

GA : REPET : Nu sunt platit .

Asta denota ca banii care ii bagati in joc sunt 0 pentru mine . O sa mai fac verificari . Dar la prima vedere doar acel rib +9 al prietenului din breasla apare.

EU : stiu ca nu esti platit Wink
dar trebuie cumva sa apara acea eroare ptr ca ribul nu este furat.
el a disparut la 4 dimineata iar ribul de care zici este cu paguba competentei si era al lui therion ,mi la dar sa-l incerc si un colier cu pv 1 500
spune-mi cu cine mai pot lua legatura in cazul in care nu poti tu rezolva ....nu am cum sa las lucrurile asa ,daca te-ai pune in locul meu ai intelege

EU : bun ,au trecut cateva ore de cand ai spus ca vei face si alte verificari,care este rezultatul ? ce ai mai aflat? am nevoie de informatii ca sa stiu daca am sa mai joc acest joc sau nu ca sincer nu vreau sa ajung la lvl mare sa-mi fac un item bun si sa raman fara el sau ele .ce riscuri mai sunt ? sau care e treaba cu acea eroare,incearca cineva sa o rezolve? :slap:

GA : Problema este ca .... mai am si eu job real , mai am si eu o iubita . Fac verificari cand am TIMP + ca nu sutn singurul din acest staff . Ideea este ca nu inteleg de ce ma gasiti pe mine primul Smile

Daca te uiti la profilul meu ma ocup cam de toate DECI 14 ore munca voluntara aici nu imi ajung sa le fac .

Apoi i-am dat msj si lui miaunet si de acolo mai mare nesimtire...nici un raspuns inapoi.
Si spre surpinderea mea ,ieri m-a sunat un prieten sa-mi ceara o armura imprumut ca lui ia disparut de pe cont,acum cateva luni si stefan si-a pierdut o mare parte din itemele din inventar si clar nu este vorba de furt si alfel lua totul nu doar un item Smile)
asa ca sfatul meu e daca aveti iteme scumpe atunci cand iesiti de pe cont (si ptr 10 min) puneti-le in depozit ...

2ajutor de la GA Empty naty Vin Dec 24, 2010 8:25 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

tiket lui badidol
in engleza sau dai pm de ep forum
si ttimite si conversatia cu GA ai nosti implicit a lui miaunet sau mittens
ce pasca mamii lor Neutral

https://katana.forum.st

3ajutor de la GA Empty Re: ajutor de la GA Mar Dec 28, 2010 4:08 pm

ladydeath

ladydeath
Admin

Bad idol nu o sa-ti raspunda...Sad singura solutie e sa scrii la GF(ei 100% o sa iti raspunda... dar in text sa precizezi ca GM nu au zis ca nu te pot ajuta)

https://katana.forum.st

4ajutor de la GA Empty Re: ajutor de la GA Mier Dec 29, 2010 5:04 am

natyy

natyy

si cum pot scrie la GF ? tiket? sau au si o adresa ? Neutral

5ajutor de la GA Empty Re: ajutor de la GA Joi Dec 30, 2010 5:10 am

Moon Spell

Moon Spell

"Bad idol nu o sa-ti raspunda...Sad singura solutie e sa scrii la GF(ei 100% o sa iti raspunda... dar in text sa precizezi ca GM nu au zis ca nu te pot ajuta) " asta eram eu nu lady Razz

si cum pot scrie la GF ? tiket? sau au si o adresa ?

- ticket de pe forum ...

6ajutor de la GA Empty Re: ajutor de la GA Sam Noi 26, 2011 10:14 pm

stefane

stefane

Salutare, scuzare ca mult timp nu am fost activ.
Simona, nustiu cum sa zic, dar atunci cand imi disparuse din inventarele lui stefane o parte de iteme (cam majoritatea ce era pe caracter) nu a disparut tot, si nu pot sa zic ca e furt deoarece scutul cu imun la necunostinta era in inventar...
Nu pot sa inteleg ce e aceasta si cu ce se mananca...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum